Piórniki szkolne 3-komorowe

Nauka w szkole związana jest z koniecznością posiadania kilku niezbędnych akcesoriów, które stanowią świetną bazę organizacyjną. Jednym z nich są piórniki szkolne 3 komorowe. Te pojemne warianty zmieszczą całkiem sporą ilość potrzebnych przyborów. Piórniki szkolne z trzema komorami są bardzo praktyczne i każdy uczeń powinien je mieć.

Piórniki szkolne 3 komorowe - niezbędnik każdego ucznia

Jak sama nazwa wskazuje, piórniki szkolne 3-komorowe składają się z kilku części zamykanych za pomocą zamka błyskawicznego. Wnętrze takiego akcesorium jest bardzo estetyczne oraz kolorowe. W każdej jego części znajdują się różne kombinacje gumek, które służą do przechowywania poszczególnych przyborów szkolnych. Te węższe można wykorzystać do zabezpieczania kredek, długopisów czy pisaków, natomiast te szersze świetnie podtrzymują gumki do mazania, temperówkę czy też linijkę. Piórniki szkolne 3-komorowe pochodzą od polskiego producenta, który może pochwalić się ponad 35-letnim doświadczeniem w branży produkującej artykuły szkolne. Oczywiście produkty z rodzimego rynku mogą pochwalić się wykorzystaniem bezpiecznych i wytrzymałych surowców niezbędnych do wyprodukowania piórników 3-komorowych.

Piórniki z trzema komorami - dlaczego warto?

Mimo posiadania aż 3 komór piórnik jest niewielkich rozmiarów, bardzo poręczny i zajmuje niewiele miejsca w plecaku. Ich design prezentuje się kolorowo, opiera się na licencji bajek Disneya, ale też innych bohaterów jak np. Barbie. Sklep zawiera wiele propozycji graficznych zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Oczywiście piórniki 3-komorowe bez wyposażenia są bardzo atrakcyjną propozycją, gdyż dziecko może samo wybrać sobie przedmioty, które najbardziej będą mu odpowiadały. Poza tym piórniki szkolne 3-komorowe cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Pozytywne opinie na ich temat tylko potwierdzają ich wysoką jakość wykonania. Modele te wbrew pozorom nie są drogie, co również zauważają kupujący.

Piórnik potrójny bez wyposażenia Kotek Motyl Paso

Ten ciekawy zwór z kotkiem będzie idealnym pomysłem dla każdej dziewczynki. Piórnik trzykomorowy pozwoli pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty, a różowo-zielony design umili odrabianie lekcji. Z takim dodatkiem można śmiało ruszyć do szkoły i cieszyć się każdą lekcją, w tym zajęciami plastycznymi, podczas których będzie na pewno bardzo przydatny.
KUP TERAZ

Piórnik szkolny trzykomorowy bez wyposażenia Panda

Ta propozycja spodoba się fankom zwierzątek, a w tym słodkich pand. Ich wizerunek umieszczony został na zamkach zapinających każdą z przegródek, obecny jest również na przedniej klapie. Różowo-szara kolorystyka oraz unikatowy design będzie idealny dla uczennic szkół podstawowych. Z takim dodatkiem wykonanym z wysokiej jakości materiałów można z dumą chodzić do szkoły.
KUP TERAZ

Piórnik szkolny potrójny bez wyposażenia Minnie

Ten piórnik szkolny dla dziewczynek będzie odpowiedni dla wielbicielek produkcji Disneya. Myszka Minnie jest niezwykle popularna i wciąż modna. Dodatek z nawiązaniem do tej postaci to bardzo oryginalna propozycja, wyróżni się na pewno na tle innych modeli.
KUP TERAZ
Piórniki zapobiegają również gubieniu ważnych rzeczy, co bardzo często zdarza się dzieciom. Przedmioty umieszczone w poszczególnych komorach są trzymane w ryzach, nie wypadają, nie przemieszczają i zawsze są na swoim miejscu. Poza tym wszelkie czynności czy też wykonywane zadania stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dziecko nie traci czasu na poszukiwanie ulubionej kredki czy gumki do mazania. Piórniki szkolne z trzema komorami uczą również ładu i porządku. Szeroki wybór wzorów oraz kolorów niewątpliwie zachęca do ich zakupu.
Sprawdź ofertę piórników