Piórniki szkolne dla chłopców

Okres szkolny to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka. To w szkole spędza się bardzo dużo czasu. Warto zaopatrzyć malucha w dobre wyposażenie, tak żeby nic nie zakłócało nauki, a przybory były szybko i łatwo dostępne. Takim elementem wyposażenia jest odpowiedni piórnik.

Jaki piórnik wybrać?

Szeroki wybór i dostępność wielu wzorów sprawi, że każdy znajdzie dla siebie dokładnie taki, jakiego potrzebuje. Piórniki szkolne dla chłopców wcale nie muszą być nudne i nijakie. Paso Beuniq New jest niewielkim bardzo eleganckim modelem, który zadowoli każdego. W klapie zamontowane są gumki przytrzymujące długopisy i ołówki, natomiast z drugiej strony odnaleźć można kieszonkę zamykaną na zamek błyskawiczny do przechowywania np. linijek i kleju. Taki piórnik spodoba się uczniowi, który nie lubi wyrazistych wzorów i woli stonowane kolory. Paso Beuniq New dostępne są w odcieniach czerni i granatu. Piórniki typu tuba doskonale sprawdzą się do przechowywania kredek. Paso Beuniq Grey jest eleganckim modelem bez żadnych wzorów. Szarość spodoba się tym chłopcom, którzy nie lubią jaskrawych kolorów, a wolą spokojne, stonowane odcienie. Tuba zapinana jest na zamek błyskawiczny.

Coś dla prawdziwych pasjonatów

Piórniki szkolne dla chłopca spełniają nie tylko swoje podstawowe funkcje, ale mogą także podkreślać jego pasje i zainteresowania. Prezentujemy kilka interesujących modeli.

Piórnik bez wyposażenia Paso NASA

Przykładem takiego modelu jest ten z motywem NASA. Oryginalny, kosmiczny design to tylko jedna z zalet tego piórnika. Oprócz świetnego wyglądu pomieści również nawet bardzo duże wyposażenie. W jego wnętrzu znajdziemy długopis, ołówek, pisaki, kredki i inne przyrządy niezbędne do nauki.
KUP TERAZ

Piórnik bez wyposażenia Paso Football

Kibice piłki nożnej również będą zachwyceni piórnikami ze sportowym motywem. Dostępne są duże warianty z footballowym wzorem, również w wersji bez wyposażenia. Taka propozycja podkreśli zainteresowania posiadacza, jego pasje oraz hobby. Na pewno spodoba się aktywnym chłopcom.
KUP TERAZ

Piórnik szkolny Paso Marvel

Piórniki szkolne chłopięce z motywem Avengers Marvel zadowolą każdego fana tej gry lub filmu. Dostępne są w nich miejsca na kredki, długopisy, linijki, gumki itd. oraz mniejsze na podstawowe przybory. Wszystkie opatrzone logo Avengers lub Marvel spodobają się każdemu chłopcu i dodadzą mu pewności siebie w szkole.
KUP TERAZ
Dobrze dobrany piórnik z odpowiednim wyposażeniem, a przede wszystkim z modnym i ciekawym wzorem z pewnością spełni oczekiwania Twojego dziecka. Umili mu także czas spędzony w szkolnej ławce. Dzięki niemu uczeń z łatwością sięgnie po potrzebne przyrządy, a oryginalnym wyglądem piórnika dziecko podkreśli swój charakter i zainteresowania.
Sprawdź ofertę piórników